Türkiye’de marka geçmişi 2004’lerin başına dek uzanan ve LPG sektöründe uzun yılların  tecrübesine sahip olan WorldGas, Türkiye’deki faaliyetlerini Tüplü Satış, Otogaz ve Toptan Satışlar segmentlerinde başarıyla sürdürmektedir. 

Ülkemizde, 1960’lı yılların başında kullanımına başlanan Tüplü LPG ve 1990’ların sonuna doğru yaygınlaşan Otogaz kullanımı yıllarla artmış, toplam tüketim olarak bakıldığında, Türkiye LPG pazarı, hem Avrupa’nın hem Dünyanın sayılı büyük pazarlarından biri haline gelmiştir.

Tüplü LPG; ülkemizde ısınma (katalitik soba, kombi), ısıtma (şofben) ve pişirme (mutfak) amaçlı kullanılan zorunlu bir tüketim maddesidir. LPG’nin, doğru kullanıldığında güvenilir, Worldgas Adana Çukurova tüpler vasıtasıyla taşınabilir ve pratik bir enerji kaynağı olması, özellikle evlerde, benzer enerji kaynaklarının hemen tümünden avantajlı olmasını sağlamaktadır. WorldGas’ın, yaygın bayi ağı ve yüksek bayi kalitesi, Tüplü LPG sektöründe de WorldGas’ı ayrıcalıklı bir konuma taşımaktadır.

Worldgas Adana Çukurova Otogaz , ekonomik ve çevreci özellikleri nedeniyle 2000 yılından bu yana gittikçe artan bir satış grafiği eşliğinde araç kullanıcılarının en çok tercih ettiği yakıtlar arasında yer almaktadır. Türkiye Otogaz pazarı Avrupa’nın en büyük Otogaz pazarıdır.

Worldgas Adana Çukurova olarak, tüm faaliyetlerimizi, etik değerler, dürüstlüğe dayalı ilişkiler, herkese eşit ve saygılı davranış, karşılıklı fayda yaratma ve insanlığın gelişimine katkı sağlama gibi markamızı farklı kılan prensipler doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. İşlerimizi sağlık, emniyet ve çevre ilkelerimize bağlı kalarak, insana, çevreye zarar vermeden ve kazaya neden olmadan sürdürmeyi amaçlıyoruz.

Comments 0

Leave a Comment