Alpin Su Adana Hoş Geldiniz

Alpin’i, Pozantı kırsalının olanca güzelliğinin derinliklerinde, Anadolu’yu antik çağlardan beri Toroslar’a bağlayan efsanevi geçidin yanıbaşındaki Şekerpınarı kaynağında şişeliyoruz.

Şekerpınarı kaynağının saflığı ve lezzeti ile meşhur suyu, asırlardır bölgeden geçen gezginleri serinletip, ferahlatmıştır.

Gerçek lezzeti arayanlara ferahlığı ve tazeliği sunma geleneğini bugün de Alpin Su Adana olarak sürdürüyor olmaktan gurur duymaktayız.

Şekerpınarı’nın saf ve berrak doğal kaynak suyunun o alıştığınız muhteşem lezzetini, şimdi Alpin olarak sizlerle buluşturuyoruz.

Toroslar’ın dört mevsim farklı güzellikteki bitki örtüsünden ilham alarak Alpin adını verdiğimiz markamızla, asırlardır sevilerek içilen bu lezzetli doğal kaynak suyunu bugün de en iyi şekilde tüketicilerimize sunmaya devam ediyoruz.

Değişmeli atılma kuralı: Atılan oyuncunun yerine yedek oyuncu girer.
Değişmesiz atılma kuralı: Direkt olarak rakibi sakatlamaya yönelik yumruk ve kafa darbeleri gibi hareketler oyundan ihraç ettirir ve yerine oyuncu giremez. Alpin su Adana olarak hizmet sunan doğan ticaret ile alakalı bazı bilgileri paylaşırsak şu an için hiçte fena olmaz. Doğan ticaretin hizmetleri ve sunduğu ürün yelpazesi çok önemlidir.
Su topu, süratli bir takım oyunudur ve oyuncuların iyi yüzücüler olmalarının yanı sıra, ciğer kapasitelerinin de çok yüksek olması gerekir.

Su topu, 1870’li yıllarda İngiltere’de ortaya çıkmış; kuralları belirlenmiş olarak ise ilk kez 1890 yılında İngiltere ile İskoçya arasında oynanmıştır. 1900 yılında da Olimpiyat Oyunları’nda yer almıştır. Su topunun uluslararası yönetim organı, Amatör Yüzme Federasyonu’na (FINA) bağlı Uluslararası Su topu Yönetim Kurulu olup, 1908’de kurulmuştur. 1920’li yıllarda su topunun güç ve yetenek isteyen spor dalı olmasını sağlayan derin havuzlar kullanılmaya başlanmıştır. 1937 yılında ise FINA, su topu oyununun tam şişirilmiş, pas yapma becerisi yüksek topla oynanmasını karara bağlamıştır.

internet sitemiz, ŞENKAL TİCARET bünyesinde kurulmuş olup, sitemiz üzerinden ürünlerimizin ve sunduğumuz hizmetleri müşterilerimize bildiriyoruz.

ŞENKAL TİCARET; toptan su ticareti, tüp ticareti ve çeşitli yakıt ürünleri ticareti (damacana su,Worldgas,Petgaz  tüpgaz,gibi.) hizmetleri sizlere sunuyor. İnternet sitemiz aracılığı ile ürünlerimize ve hizmetlerimize daha yakından takip edebilirsiniz. Sektörde güvenilir, sunduğu hizmetlerde müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımlar sergileyen firmamız, geniş ürün yelpazesi ile sizlere hizmet sunmaya devam ediyor.

Bizimle iletişime geçmek için, telefon numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Comments 0

Leave a Comment